نویسنده : ادمین

نرم افزار NCIplot

نرم افزار NCIplot برنامه ای برای انجام محاسبات Noncovalent Interaction  می باشد. فایل نصب نرم افزار NCIplot برای لینوکس رمز: vatanshimi.ir   تصاویری از محاسبات این نرم افزار:        
Read More

نرم افزار MOLDRAW

نرم افزار MOLDRAW برنامه ای برای مشاهده و اصلاح ساختارهای مولکولی و کریستالی است. تصاویر خروجی این نرم افزار کیفیت بالایی دارند. این نرم افزار توانایی کار با فایلهای نرم افزار های مختلف مانند گوسین، Crystal، Mopac، VASP و ... را دارا می باشد.   دانلود نرم افزار MOLDRAW برای ویندوز رمز: vatanshimi.ir   تصاویری از محیط این نرم افزار            
Read More

نرم افزار Chemcraft

نرم افزار Chemcraft برنامه ای گرافیکی برای نمایش محاسبات نرم افزارهای شیمی کوانتومی است. نتایج خروجی نرم افزارهای مختلفی مانند ADF ،Gaussian ،Molden ،NWChem ،VASP و ... قابل مشاهده است. تصاویر این نرم افزار دارای کیفیت مناسبی برای چاپ در مقالات است. دانلود نرم افزار Chemcraft برای ویندوز تصاویری از محیط نرم افزار:
Read More

نرم افزار Olex²

نرم افزار Olex² برنامه ای کاربردی برای نمایش و تصحیح ساختارهای کریستالی مولکولهای مختلف می باشد. دانلود نرم افزار Olex² برای ویندوز دانلود نرم افزار Olex² برای لینوکس 32 بیتی دانلود نرم افزار Olex² برای لینوکس 64 بیتی تصاویری از محیط نرم افزار:
Read More

نرم افزار Grapher

نرم افزار Grapher برنامه ای برای برای رسم گراف های مختلف است که امکان ارائه نمودارهای دو بعدی و سه بعدی با کیفیت بالا را دارا می باشد. این نرم افزار قابلیت آنالیز داده ها را نیز دارا می باشد. این نرم افزار با بیش از 60 نوع نمودار می تواند ابزار بسیار مناسبی برای شیمیدان ها باشد. بطور مثال رسم نمودارهای تعادل سه جزئی در این نرم افزار به سادگی امکان پذیر است. دانلود نرم افزار Grapher برای ویندوز نمونه تصاویر بدست آمده از نرم افزار Grapher  
Read More

نرم افزار JADE

نرم افزار JADE برنامه ای برای آنالیز الگوهای XRD آزمایشگاهی است. این نرم افزار قابلیت تعیین درصد وزنی و تعیین فازهای را دارا می باشد. همچنین این نرم افزار قایلیت اصلاح الگوها، صاف کردن الگو، پیدا کردن پیک ها و سرچ در دیتابیس را دارا می باشد. این نرم افزار برای اولین بار از سایت وطن شیمی در اختیار علاقمندان قرار می گیرد. دانلود نرم افزار JADE برای ویندوز تصاویری از محیط نرم افزار:    
Read More

نرم افزار Diamond

نرم افزار Diamond برنامه ای قوی برای رسم و تجسم ساختارهای کریستالی و مولکولی با کیفیت بالا می باشد. این نرم افزار توابع متعددی دارد که به راحتی امکان رسم ساختارهای کریستالی را فراهم می کند.   دانلود نرم افزار Diamond برای ویندوز   تصاویر از محیط این نرم افزار:
Read More

نرم افزار MarvinSketch

نرم افزار MarvinSketch برنامه ای برای رسم ساختارهای شیمیایی بصورت دو بعدی است. دانلود نرم افزار MarvinSketch برای ویندوز رمز: vatanshimi.ir تصاویری از محیط نرم افزار:  
Read More

نرم افزار AIMAll

نرم افزار AIMAll برنامه ای بسیار مناسب برای محاسبات اتمها در مولکولها (AIM) است. دانلود نرم افزار AIMAll برای ویندوز   تصاویری از نرم افزار AIMAll  
Read More

نرم افزار ChemDoodle

نرم افزار ChemDoodle برنامه ای قوی در زمینه رسم ساختارها و ابزارهای شیمیایی است. برخی از ویژگی های این نرم افزار: کیفیت بسیار بالای تصاویر رسم ساختارهای شیمیایی مختلف رسم واکنشهای مختلف ساپورت از ورودی های طیف سنجی شبیه سازی طیف سنجی جرمی و NMR رسم ساختارها به صورت سه بعدی محاسبه دیسکریپتورهای و ویژگی های مختلف، از فرمولهای مولکولی و جرمی تا نقاط ذوب و جوش، تا ماتریسهای فاصلهپیوند و توزیع ایزوتوپی ایجاد نام IUPAC برای ساختارهای رسم شده تبدیل نام IUPAC به ساختار پشتیبانی از فرمتهای مختلف سایر نرم افزارها لایبرری کامل ظروف شیشه ای آزمایشگاهی ... دانل...
Read More